Targus | Privacy Screen for 24-inch 16:10 Monitors
- Preces kods: 422779
- EAN: 5051794008982
- MPN: ASF24WEU
68.49€
Bez nodokļa: 56.60€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Privacy Screen for 24-inch 16:10 Monitors |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 578.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Palette Qty | 808 pcs |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Net weight | 0.5 kg |