Targus CityGear 12-14" Topload Laptop Case (Black) | Targus
- Preces kods: 422782
- EAN: 5051794028386
- MPN: TCG455GL
51.78€
Bez nodokļa: 42.79€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 397.00 mm |
| Gross height (mm) | 377.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Palette Qty | 79 pcs |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Net weight | 1.02 kg |