Targus | Privacy Screen for 14.1-inch 16:10 Monitors
- Preces kods: 422787
- EAN: 5024442896408
- MPN: ASF141WEU
31.39€
Bez nodokļa: 25.94€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Privacy Screen for 14.1-inch 16:10 Monitors |
| Gross depth (mm) | 268.00 mm |
| Gross height (mm) | 372.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Palette Qty | 578 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.19 kg |