Targus | 4Vu Privacy Screen for 16-inch 16:10 Widescreen Laptops
- Preces kods: 422789
- EAN: 5051794041873
- MPN: ASF16W1GL
39.95€
Bez nodokļa: 33.02€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 4Vu Privacy Screen for 16-inch 16:10 Widescreen Laptops |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 444.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Palette Qty | 634 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.25 kg |