Epson SC-T3100x Cyan, 140ml T49H20N | Epson SC-T3100x | T49H2 | Ink refill | Cyan
- Preces kods: 423304
- EAN: 8715946727905
- MPN: C13T49H20N
20.58€
Bez nodokļa: 17.01€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink refill |
| Producer product name | T49H2 |
| Producer product family | SC-T3100x |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3808 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-T3100X |
| Kapacītāte | 140 ml |