Mio | MiVue C595W | GPS (satellite)
- Preces kods: 423426
- EAN: 4713264287662
- MPN: 5415N7280008
96.96€
Bez nodokļa: 80.13€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kartes iekļautas komplektācijā | No |
| GPS | Yes |
| Producer product name | MiVue C595W |
| Bluetooth | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 690 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Saderīgās atmiņas kartes | Micro SD card up to 256 GB |