Gembird | Desk lamp with wireless charger | TA-WPC10-LED-01-W
- Preces kods: 423727
- EAN: 8716309125994
- MPN: TA-WPC10-LED-01-W
5.26€
Bez nodokļa: 4.35€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TA-WPC10-LED-01-W |
| Producer product family | Desk lamp with wireless charger |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1271 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Citas funkcijas | Supports 10W fast wireless charging; LED desk lamp with 3 color settings (cold/warm/natural) |
| Produkta krāsa | White |