Targus | AntiMicrobial 2-in-1 Pen Stylus | AMM163AMGL | Black
- Preces kods: 423957
- EAN: 5051794035223
- MPN: AMM163AMGL
7.76€
Bez nodokļa: 6.41€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | AMM163AMGL |
| Producer product family | AntiMicrobial 2-in-1 Pen Stylus |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 42667 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |