Dell | Adapter USB-C to HDMI 2.1
- Preces kods: 423963
- EAN: 5397184877128
- MPN: 470-BCFW
28.87€
Bez nodokļa: 23.86€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Adapter USB-C to HDMI 2.1 |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |