Xiaomi Robot Vacuum E5 (Black) EU | Xiaomi
- Preces kods: 424042
- EAN: 6941812774960
- MPN: BHR8298EU
99.45€
Bez nodokļa: 82.19€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 418.00 mm |
| Gross height (mm) | 369.00 mm |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 690 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 100 pcs |
| Gross weight | 3.7 kg |
| Net weight | 3 kg |