Dell | Adapter with 1 meter Power Cord 7.4 mm barrel 240 W GaN SFF AC Europe
- Preces kods: 424138
- EAN: 2000001310137
- MPN: 450-ALSJ
122.37€
Bez nodokļa: 101.13€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | Adapter with 1 meter Power Cord 7.4 mm barrel 240 W GaN SFF AC Europe |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1538 pcs |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Produkta krāsa | Black |