WiFi Plug | White
- Preces kods: 425614
- EAN: 7090019824875
- MPN: MILLSMARTPLUG
53.64€
Bez nodokļa: 44.33€
| Ražotājs | Mill |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 52 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 51 g |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.0004095 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.069 kg |
| Producer product name | WiFi Plug |
| Produkta krāsa | White |