Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | HDMI to HDMI | 1 m
- Preces kods: 425895
- EAN: 4040849649936
- MPN: 64993
4.96€
Bez nodokļa: 4.10€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Volume (m3) | 0.000952875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Palette Qty | 907 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Gross weight | 0.181 kg |
| Net weight | 0.177 kg |
| Tips | HDMI to HDMI |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | Black |