BLACK & DECKER | Rotary Hammer | BEH710-QS | 710 W
- Preces kods: 464799
- EAN: 5035048681268
- MPN: BEH710-QS
45.38€
Bez nodokļa: 37.50€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 342 pcs |
| Gross weight | 2.07 kg |
| Net weight | 1.79 kg |
| Citas funkcijas | Maximum speed: 2800/min |
| Producer product name | BEH710-QS |
| Producer product family | Rotary Hammer |
| Jauda | 710 W |