Dell | AC Adapter | K2D2P | 1 x power DC jack 7.4 mm 330 W
- Preces kods: 426657
- EAN: 2000001312926
- MPN: 450-BCBW
142.38€
Bez nodokļa: 117.67€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 719 pcs |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Izvades interfeiss | 1 x power DC jack 7.4 mm 330 W |
| Producer product name | K2D2P |
| Producer product family | AC Adapter |