SUNGROW | SEM DTSU666-20 3x100A Measuring transformers | UE000012
- Preces kods: 426861
- EAN: 2000001313725
- MPN: UE000012
32.97€
Bez nodokļa: 27.25€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | UE000012 |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1565 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product family | SEM DTSU666-20 3x100A Measuring transformers |