Eaton | 5E Gen2 UPS | 5E700UI | 700 VA | 360 W
- Preces kods: 427360
- EAN: 3553340704178
- MPN: 5E700UI
67.47€
Bez nodokļa: 55.76€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PH |
| Kapacitāte | 700 VA |
| Producer product name | 5E700UI |
| Producer product family | 5E Gen2 UPS |
| Ietilpība | 360 W |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Paper/Pasteboard | 340 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Volume (m3) | 0.004437 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Palette Qty | 195 pcs |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Gross weight | 4.72 kg |
| Net weight | 4.18 kg |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Īpašās funkcijas | Input: C14, Outputs: (4) C13 |