Epson Single pack UltraChrome | T693200 | Ink cartridge | Cyan
- Preces kods: 428646
- EAN: 8715946728322
- MPN: C13T69320N
159.55€
Bez nodokļa: 131.86€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartridge |
| Producer product name | T693200 |
| Producer product family | Single pack UltraChrome |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 681 pcs |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-T3000, SC-T3000 POS, SC-T5000, SC-T5000 POS, SC-T5200, SC-T7000 POS |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |