Epson C13T69420N | Ink Cartridges | Magenta
- Preces kods: 428666
- EAN: 8715946728360
- MPN: C13T69430N
288.40€
Bez nodokļa: 238.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridges |
| Producer product name | C13T69420N |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 463 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.89 kg |