Xiaomi Smart Doorbell 3S
- Preces kods: 429266
- EAN: 6941812718599
- MPN: BHR7068GL
100.37€
Bez nodokļa: 82.95€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smart Doorbell 3S |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2041 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Glabāšana | Cloud storage |