Jimmy | JV83 Pro Battery Pack
- Preces kods: 429479
- EAN: 2000001316245
- MPN: B17D1760001R
34.38€
Bez nodokļa: 28.41€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1887 pcs |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | JV83 Pro Battery Pack |