Goobay | Lightning USB-C Charging and Sync Cable | Round cable
- Preces kods: 429836
- EAN: 4040849394454
- MPN: 39445
10.94€
Bez nodokļa: 9.04€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2159 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Tips | Round cable |
| Producer product name | Lightning USB-C Charging and Sync Cable |
| Kabeļa garums | 1 m |