Goobay | Charging and Sync Cable | 39446 | Lightning to USB-C
- Preces kods: 429837
- EAN: 4040849394461
- MPN: 39446
11.62€
Bez nodokļa: 9.60€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Charging and Sync Cable |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2159 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Tips | Lightning to USB-C |
| Producer product name | 39446 |
| Kabeļa garums | 1 m |