Goobay | Sync and charging cable | 49269 | Apple Lightning to USB Type A
- Preces kods: 429918
- EAN: 4040849492693
- MPN: 49269
12.14€
Bez nodokļa: 10.03€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Producer product family | Sync and charging cable |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 28800 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tips | Apple Lightning to USB Type A |
| Producer product name | 49269 |
| Kabeļa garums | 2 m |