Goobay | Universal Power Supply | 64570
- Preces kods: 429926
- EAN: 4040849495298
- MPN: 64570
12.16€
Bez nodokļa: 10.05€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 14.40 g |
| Plastic (No PET) | 3.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5684 pcs |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Tips | Universal switching power supply |
| Output type | 3-12 VDC |
| Producer product name | 64570 |
| Producer product family | Universal Power Supply |
| Kabeļa garums | 1.8 m |