Patch Cable | 50889 CAT 6 S/FTP | PVC AWG 28/7 | Cable length: 5 m | Grey
- Preces kods: 429930
- EAN: 4040849508899
- MPN: 50889
2.73€
Bez nodokļa: 2.26€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 43.20 g |
| Plastic (No PET) | 10.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4090 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product family | Patch Cable |
| Producer product name | 50889 CAT 6 S/FTP |
| Kabeļa tips | PVC AWG 28/7 |
| Citas funkcijas | Cable length: 5 m |
| Produkta krāsa | Grey |