Teltonika Automotive Switch, 5 ports | TSW101 | Unmanaged | Wall-mountable
- Preces kods: 432217
- EAN: 4779051840113
- MPN: TSW101000000
65.68€
Bez nodokļa: 54.28€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 116 g |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Volume (m3) | 0.00055125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.116 kg |
| Palette Qty | 1567 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.384 kg |
| Producer product name | TSW101 |
| Producer product family | Automotive Switch, 5 ports |
| Slēdža tips | Unmanaged |
| Formas faktors | Wall-mountable |
| Power over Ethernet (PoE) atbalsts | Yes |
| POE | PoE+ 802.3at/af |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |