Teltonika DIN Rail Switch | TSW304 | Unmanaged | Wall-mountable
- Preces kods: 432220
- EAN: 4779051840144
- MPN: TSW304000000
71.75€
Bez nodokļa: 59.30€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2143 pcs |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Producer product name | TSW304 |
| Producer product family | DIN Rail Switch |
| Slēdža tips | Unmanaged |
| Formas faktors | Wall-mountable |
| Power over Ethernet (PoE) atbalsts | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |