Lenovo | ThinkSmart Hub (MTR) | Black
- Preces kods: 432616
- EAN: 197528904733
- MPN: 11H1000KMT
2 611.42€
Bez nodokļa: 2 158.20€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkSmart Hub (MTR) |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 332 mm |
| Gross height (mm) | 261 mm |
| Gross width (mm) | 297 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.025735644 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 195 pcs |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 3.47 kg |
| Net weight | 2.47 kg |
| Connections | Ethernet, WiFi, Bluetooth |
| Citas funkcijas | Ports: 2 x USB 3.1 A-type 2nd generation, 3 x USB 3.2 A-type 1st generation, 1 x USB 2.0 C-type (supports data and video transfer), 1 x USB 3.2 C-type 1st generation, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI-out, 1 x HDMI-in, 2 x RJ-45 (1 x input, 1 x output), 1 x combined headphone/microphone (3.5 mmm) port, 1 x power transfer connector |
| Procesora tips | Intel Core i5 |
| Procesors | i5-8365UE |
| Multikodola tips | 4 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1x16 GB |
| Dimension (HxWxD) | 183.5 x 200 x 240 mm |
| HD veids | FHD |
| Ekrāns | 1920 x 1200 pikseļi |
| Paneļa veids | WVA |
| Displeja diagonāle | 10.1 in |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Datu nesējs | SSD |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standartu | 802.11ac |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Mikroshēmojums | Intel Q270 |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel HD Graphics |