Lenovo | Power adapter | 4X20S56685 | 135 W | Adapter
- Preces kods: 319794
- EAN: 193124249506
- MPN: 4X20S56685
58.23€
Bez nodokļa: 48.12€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Adapter |
| Producer product name | 4X20S56685 |
| Producer product family | Power adapter |
| Izejas jauda | 135 W |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 67 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00174 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 8.52 kg |
| Tare weight master carton | 0.469 kg |
| Palette Qty | 744 pcs |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.6 kg |
| Savienojamie produkti | ThinkCentre |
| Sertifikācija | CB, CCC, CE, TUV, C/UL/ETL/cTUV/US/NRTL |
| Mērķis, rezultāts | PC |
| Īpašās funkcijas | Fast and efficient charging for Lenovo Tiny products |
| Ieejas spriegums | 100 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.5 A |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |