Lenovo | ThinkSmart Core + IP Controller (ZOOM) | Black
- Preces kods: 432633
- EAN: 197528915456
- MPN: 12QL0004MT
1 912.41€
Bez nodokļa: 1 580.50€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ThinkSmart Core + IP Controller (ZOOM) |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 168.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 79 pcs |
| Gross weight | 6.02 kg |
| Net weight | 5.02 kg |
| Citas funkcijas | Rear Ports: 1x Thunderbolt™ 4; 1x USB-C® 3.2 Gen 1; 1x USB-C® 3.2 Gen 2; 1x USB 3.2 Gen 1; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x HDMI®-in; 2x HDMI®-out 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora tips | Intel Core i5 |
| Procesors | i5-1145G7E |
| Iekšējās atmiņas tips | Soldered DDR4 |
| Operatīvā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums | 1x16 GB |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standartu | 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Datu nesējs | SSD |
| Operētājsistēma | Windows 11 |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Mikroshēmojums | Intel SoC Platform |
| Kontrollera tips | Lenovo IP Controller, 10.1" Display, 10-point Multi-touch |