Stanley | 18V V20 Caulk Gun (Tool Only) | SFMCE600B-XJ
- Preces kods: 432676
- EAN: 5035048792858
- MPN: SFMCE600B-XJ
75.20€
Bez nodokļa: 62.15€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SFMCE600B-XJ |
| Producer product family | 18V V20 Caulk Gun (Tool Only) |
| Gross depth (mm) | 489.00 mm |
| Gross height (mm) | 249 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Palette Qty | 72 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Net weight | 1.95 kg |
| Baterijas tips | Lithium Ion |
| Spriegums | 18 V |