Fixed Power bank | MagZen | 6000 mAh | Black
- Preces kods: 432704
- EAN: 8591680151707
- MPN: FIXZENM-6-BK
39.75€
Bez nodokļa: 32.85€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4431 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MagZen |
| Producer product family | Power bank |
| Baterijas performance | 6000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Li-polymer |
| USB ieejas porta veids | 5V/3A, 9V/2A |
| Savietojamība | For Apple iPhone |