Digitus | Click and Present Pro - Wireless Collaboration System | DS-55317
- Preces kods: 432965
- EAN: 4016032478492
- MPN: DS-55317
704.05€
Bez nodokļa: 581.86€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.006061 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 143 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.91 kg |
| Net weight | 1.61 kg |
| Producer product name | DS-55317 |
| Producer product family | Click and Present Pro - Wireless Collaboration System |