Fixed | Travel Charger, 20W | FIXC20N-C-WH
- Preces kods: 433099
- EAN: 8591680144969
- MPN: FIXC20N-C-WH
13.24€
Bez nodokļa: 10.94€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 81.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | FIXC20N-C-WH |
| Producer product family | Travel Charger, 20W |
| Izeja | USB-C DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W Total |
| Input | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A |
| Produkta krāsa | White |