Fixed | Car Charger USB-C/USB, 20W | FIXCC20N-CU-BK
- Preces kods: 433135
- EAN: 8591680164608
- MPN: FIXCC20N-CU-BK
10.59€
Bez nodokļa: 8.75€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 71.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 31.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | FIXCC20N-CU-BK |
| Producer product family | Car Charger USB-C/USB, 20W |
| Izeja | USB-C output: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67, PD 3.0 max. 20W; USB-A output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Produkta krāsa | Black |