Deepcool Decorative Case Bits | PIXEL | Orange
- Preces kods: 433651
- EAN: 6933412796787
- MPN: R-PIXEL-PO100-G-1
2.49€
Bez nodokļa: 2.06€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 6.00 mm |
| Gross height (mm) | 4.00 mm |
| Gross width (mm) | 6.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 50000 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | PIXEL |
| Producer product family | Decorative Case Bits |
| Produkta krāsa | Orange |