DS Transfer General Purpose 100 Sheets | 87 g/m² | A3
- Preces kods: 434205
- EAN: 8715946674087
- MPN: C13S400077
38.80€
Bez nodokļa: 32.07€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 432.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 323 pcs |
| Gross weight | 1.52 kg |
| Net weight | 1.42 kg |
| Izmēri | A3 |
| Producer product name | DS Transfer General Purpose 100 Sheets |
| Density | 87 g/m² |