Sony K-65XR70 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Grey
- Preces kods: 434415
- EAN: 4548736159853
- MPN: K65XR70PB.CEI
1 874.48€
Bez nodokļa: 1 549.16€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | VN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross width (mm) | 1400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 45.00 kg |
| Net weight | 38.00 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Izmēri ar statīvu | 144.5 x 91 x 34.5 cm |
| Producer product name | K-65XR70 |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Grey |
| Wi-Fi | Yes |