Deepcool Case | CG540 | Black | Mid Tower | ATX PS2
- Preces kods: 434458
- EAN: 6933412774327
- MPN: R-CG540-BKAGE4-E-2
70.57€
Bez nodokļa: 58.32€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 9.00 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Producer product name | CG540 |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |