Genesis Zircon XIII Custom | Wireless | Gaming Mouse | 2.4 GHz, USB | Black
- Preces kods: 434545
- EAN: 5901969443394
- MPN: NMG-2089
56.66€
Bez nodokļa: 46.83€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 781 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Tips | Wireless |
| Producer product name | Zircon XIII Custom |
| Number of buttons | 7 |
| Key life span | 80 M |
| Displeja fona gaisma | 6 backlight modes |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 26000 DPI |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Connection type | 2.4 GHz, USB |
| Slēdža tips | Mechanical |