Lenovo Quectel EM061K-GL LTE-A CAT6 M.2 Modem | 4XC1Q24438
- Preces kods: 434554
- EAN: 195892103172
- MPN: 4XC1Q24438
84.86€
Bez nodokļa: 70.13€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 31.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1354 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Producer product name | 4XC1Q24438 |
| Producer product family | Quectel EM061K-GL LTE-A CAT6 M.2 Modem |