Genesis | Gaming Headset | Toron 301 | Wired | Over-Ear | Microphone | White
- Preces kods: 434583
- EAN: 5901969444421
- MPN: NSG-2161
27.89€
Bez nodokļa: 23.05€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 179.20 g |
| Plastic (No PET) | 44.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 394 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Toron 301 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Microphone | Yes |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Produkta krāsa | White |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Galviņas izmēri | 53 mm |
| Mikrofona frekvence | 50-10k Hz |