Goobay Magnetic Wireless Power Bank | 70183 | 10000 mAh | USB-C | Black
- Preces kods: 435095
- EAN: 4040849701832
- MPN: 70183
28.27€
Bez nodokļa: 23.36€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3817 pcs |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Izeja | USB-C |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | 70183 |
| Producer product family | Magnetic Wireless Power Bank |
| Baterijas performance | 10000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Li-polymer |
| Izejas strāva | 3 A |