Makita | Cordless Ventilated Jacket, White, L
- Preces kods: 435551
- EAN: 088381803076
- MPN: DFJ201ZL_MAK
20.42€
Bez nodokļa: 16.88€
| Ražotājs | Makita |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 1.37 kg |
| Net weight | 1.23 kg |
| Producer product name | Cordless Ventilated Jacket, White, L |