Xiaomi High-capacity Gel Pen (5-pack)
- Preces kods: 435667
- EAN: 6941812792315
- MPN: BHR8860GL
2.64€
Bez nodokļa: 2.18€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5405 pcs |
| Gross weight | 0.066 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | High-capacity Gel Pen (5-pack) |