HUTT Windows Cleaning Robot | C65 | Corded | 3800 Pa | White
- Preces kods: 435792
- EAN: 6971820286650
- MPN: C65
336.59€
Bez nodokļa: 278.17€
| Ražotājs | HUTT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 354.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 96 pcs |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Remote control | Yes |
| Platums | 14.5 cm |
| Augstums | 29.5 cm |
| Dziļums | 8.5 cm |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.08 L |
| Producer product name | C65 |
| Producer product family | Windows Cleaning Robot |
| Ierīces tips | Corded |
| Jauda | N/A W |
| Baterijas performance | 650 mAh |
| Darbības laiks (max) | 20 min |
| Sūkšanas jauda | 3800 Paskāls |
| Produkta krāsa | White |