Gembird Universal USB Charger | TA-UC-2AC12-01 | USB A+C
- Preces kods: 435794
- EAN: 8716309129558
- MPN: TA-UC-2AC12-01
2.48€
Bez nodokļa: 2.05€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2000 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | TA-UC-2AC12-01 |
| Producer product family | Universal USB Charger |
| Input | 100-240 V~ 50/60 Hz, 0.3 A |
| Izeja | Max. 12W |
| Output type | USB A+C |
| Produkta krāsa | White |