HUTT Cleaning Pad for model A1 | 1 pc(s)
- Preces kods: 435800
- EAN: 6971820280092
- MPN: A1 Cleaning Pad
5.26€
Bez nodokļa: 4.35€
| Ražotājs | HUTT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 334 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Cleaning Pad for model A1 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |