Goobay Patch Cable | CAT 6A U/UTP | AWG 26/7 | Cable length: 5 m | Grey
- Preces kods: 436498
- EAN: 4040849554230
- MPN: 55423
3.55€
Bez nodokļa: 2.93€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 43.20 g |
| Plastic (No PET) | 10.80 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Palette Qty | 15625 pcs |
| Gross weight | 0.064 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product family | Patch Cable |
| Citas funkcijas | Cable length: 5 m |
| Producer product name | CAT 6A U/UTP |
| Kabeļa tips | AWG 26/7 |
| Produkta krāsa | Grey |